Оригінальна продукція, зручний сайт та кошик. Хороші ціни
Злата А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупкой осталась довольна!
Арина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже сподобалися ввічливі працівники.
Дмитрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сподобалося, що вибір у них великий і цінова політика різна. Можна підібрати під будь-який гаманець
Юра П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все пройшло добре, покупкою задоволений, магазин рекомендую
Дмитро П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення отримав вчасно, запаковано добре, товар якісний
Игорь Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все на рівні - швидко, професійно, та і товар за такі гроші гарної якості
Данил Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування на висоті! Окреме спасибі за швидкість оформлення та відправлення.
Виктория
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла термостат для теплої підлоги, зі мною швидко зв'язалися та наступного ж дня відправили товар) Терморегулятор простий у використанні, що дуже зручно. Ще й ціна приємна)
Ірина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все прошло отлично, единственный минус - доставка НП составила 25% стоимости заказа (для маленькой посылки это очень дорого). Хотелось бы, чтоб сотрудничали с УП, у них все ж дешевле, а скорость доставки всего на 1 день дОльше. Магазин могу рекомендовать))
Оригінальна продукція, зручний сайт та кошик. Хороші ціни
Покупкой осталась довольна!
Дуже сподобалися ввічливі працівники.
Сподобалося, що вибір у них великий і цінова політика різна. Можна підібрати під будь-який гаманець
Все пройшло добре, покупкою задоволений, магазин рекомендую
Замовлення отримав вчасно, запаковано добре, товар якісний
Все на рівні - швидко, професійно, та і товар за такі гроші гарної якості
Обслуговування на висоті! Окреме спасибі за швидкість оформлення та відправлення.
Замовляла термостат для теплої підлоги, зі мною швидко зв'язалися та наступного ж дня відправили товар)
Терморегулятор простий у використанні, що дуже зручно. Ще й ціна приємна)
Все прошло отлично, единственный минус - доставка НП составила 25% стоимости заказа (для маленькой посылки это очень дорого). Хотелось бы, чтоб сотрудничали с УП, у них все ж дешевле, а скорость доставки всего на 1 день дОльше. Магазин могу рекомендовать))