
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4HT.SH20-10
Нагревательный кабель для теплого пола 4HEAT SH20-10
456 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 214-47-21
- +380 (67) 348-05-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний та продуктивний нагрівальний кабель 4HEAT SH20-10 використовується для облаштування системи теплої підлоги у стяжку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Мінімальний радіус вигину | 38 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
- Ціна: 456 ₴
