Оригінальна продукція, зручний сайт та кошик. Хороші ціни
Злата А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупкой осталась довольна!
Арина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже сподобалися ввічливі працівники.
Дмитрий К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сподобалося, що вибір у них великий і цінова політика різна. Можна підібрати під будь-який гаманець
Юра П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все пройшло добре, покупкою задоволений, магазин рекомендую
Дмитро П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення отримав вчасно, запаковано добре, товар якісний
Игорь Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все на рівні - швидко, професійно, та і товар за такі гроші гарної якості
Данил Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обслуговування на висоті! Окреме спасибі за швидкість оформлення та відправлення.
Виктория
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла термостат для теплої підлоги, зі мною швидко зв'язалися та наступного ж дня відправили товар) Терморегулятор простий у використанні, що дуже зручно. Ще й ціна приємна)
Ірина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все прошло отлично, единственный минус - доставка НП составила 25% стоимости заказа (для маленькой посылки это очень дорого). Хотелось бы, чтоб сотрудничали с УП, у них все ж дешевле, а скорость доставки всего на 1 день дОльше. Магазин могу рекомендовать))
Оригінальна продукція, зручний сайт та кошик. Хороші ціни
Покупкой осталась довольна!
Дуже сподобалися ввічливі працівники.
Сподобалося, що вибір у них великий і цінова політика різна. Можна підібрати під будь-який гаманець
Все пройшло добре, покупкою задоволений, магазин рекомендую
Замовлення отримав вчасно, запаковано добре, товар якісний
Все на рівні - швидко, професійно, та і товар за такі гроші гарної якості
Обслуговування на висоті! Окреме спасибі за швидкість оформлення та відправлення.
Замовляла термостат для теплої підлоги, зі мною швидко зв'язалися та наступного ж дня відправили товар)
Терморегулятор простий у використанні, що дуже зручно. Ще й ціна приємна)
Все прошло отлично, единственный минус - доставка НП составила 25% стоимости заказа (для маленькой посылки это очень дорого). Хотелось бы, чтоб сотрудничали с УП, у них все ж дешевле, а скорость доставки всего на 1 день дОльше. Магазин могу рекомендовать))